Marcel Péli
Klient
Marcel Péli
Dátum
Marec, 2022
Služba
Web, Vizuálna identita
Prezrieť web

Vizuálna identita

Predstavujeme projekt pre klienta Marcela Peliho a jeho advokátsku kanceláriu spojenú s výnimočným a profesionálnym prístupom. Komplexná vizuálna identita, vrátane loga, farebných schém, typografie a ďalších grafických prvkov, nereflektuje len jedinečný vizuálny štýl klienta, ale aj jeho osobnú a hodnotovú identitu.

Naše úsilie smerovalo k udržaniu konzistencie a vytvoreniu nezameniteľnej identity, ktorá podporuje lojalitu, dôveru a inovačný prístup k právu. Táto jedinečná vizuálna identita sa premieta nielen do offline sveta, ale aj online prostredia.

Web dizajn a development

Pre klienta sme vytvorili nielen esteticky príjemný, ale aj funkčný a responzívny webový dizajn, ktorý presne odráža jeho profesionálnu exkluzívnosť. Navrhli sme a implementovali moderné a inovatívne prvky, ktoré spájajú tradičné hodnoty s aktuálnymi trendmi v online prezentácii. Vďaka našim kreatívnym riešeniam poskytuje web nielen prehľad o právnych službách, ale aj príjemné a intuitívne používateľské skúsenosti.

Potrebujete aj vy pomoc s brandingom či webovým riešením? Radi vám pomôžeme vytvoriť silné a jedinečné riešenie, ktoré pomôže vášmu podnukaniu. Kontaktujte nás.