Sebo
Klient
eSVe transport, s.r.o.
Dátum
Február, 2023
Služba
Vizuálna identita
Prezrieť web

Vizuálna identita

Náš klient - majiteľ taxislužby sa na nás obrátil s požiadavkou na redizajn jeho značky. Začali sme tým, že sme s klientom nadviazali komunikáciu a pýtali sa na jeho predstavy a ciele či hodnoty značky. Vzali sme do úvahy aj jeho požiadavny a predstavy na dizajn.

Začali sme definovaním rozsahu projektu vrátane cieľov a zámerov pre novú značku. Následne sme uskutočnili dôkladný prieskum cieľového publika, konkurentov a trhových trendov. Na základe prieskumu sme vytvorili nové logo, ktoré zachytáva jedinečné vlastnosti ako je pohodlie, bezpečnosť, spoľahlivosť a profesionalita.

Brand manuál

Aby sme zabezpečili konzistentný branding vo všetkých marketingových materiáloch, vytvorili sme brand manuál, ktorý načrtáva pokyny pre používanie loga, typografiu, farebné schémy a ďalšie vizuálne prvky.

V rámci rozvoja vizuálnej identity sme implementovali logo na rôzne propagačné materiály. Od uniformovaných košieľ pre vodičov po vizitky, hlavičkové papiere. Týmto sme zabezpečili, že každý materiál presne odzrkadľuje jednotný a kvalitný charakter služby.

Rozšírili sme prítomnosť "SEBO - TAXI služby" aj do digitálneho sveta vytvorením bannerov pre sociálne siete, pričom sme sa venovali aj copywritingu a marketingovým stratégiám. Naše online riešenia nielenže podporujú jednotný vizuálny jazyk, ale tiež pomáhajú budovať silnú prítomnosť a interakciu so zákazníkmi v digitálnom prostredí.

Naše riešenia v oblasti firemnej identity podporujú jednotný vzhľad a posilňujú profesionálny dojem, ktorý "SEBO - TAXI služba" chce poskytovať svojim zákazníkom.

Potrebujete aj vy pomoc s brandingom či vizuálnou identitou? Radi vám pomôžeme vytvoriť silnú a jedinečnú značku. Kontaktujte nás.