Stellar
Klient
Stellar
Dátum
September, 2023
Služba
Vizuálna identita
Prezrieť web

Stellar accounting solutions

V rámci projektu "Stellar" sme vytvorili vizuálnu identitu pre účtovnú spoločnosť, ktorá nesie názov "Stellar accouting solutions". Požiadavkou klienta bolo vytvoriť jedinečný a pútavý vizuálny jazyk, ktorý bude odrážať hodnoty a charakter spoločnosti. Srdcom tejto vizuálnej identity je logo, ktoré zobrazuje hviezdu v odtieňoch modrej a bielej, spolu s tmavomodrými prvkami.

V rámci rozvinutia vizuálnej identity sme pre "Stellar Accounting Solutions" aplikovali logo na širokú škálu propagačných materiálov. Od hlavičkových papierov, vizitiek, či foldrov.

Naša kreativita a zameranie na detail sa rozšírilo aj do digitálneho sveta. Pre "Stellar" sme pripravili dynamickú vizuálnu komunikáciu na sociálnych sieťach, vrátane pútavých bannerov a efektívneho copywritingu.

Naše riešenia v oblasti firemnej identity podporujú jednotný vzhľad a posilňujú profesionálny dojem, ktorý "Stellar" chce poskytovať svojim klientom a partnerom.

Potrebujete aj vy pomoc s brandingom či vizuálnou identitou? Radi vám pomôžeme vytvoriť silnú a jedinečnú značku. Kontaktujte nás.