VIMATECH
Klient
VIMATECH s.r.o.
Dátum
2024
Služba
Vizuálna identita, Web
Prezrieť web

Vizuálna identita

Pre spoločnosť VIMATECH, špecialistu na spracovanie a výrobu oceľových produktov, ako napríklad septiky, sme vytvorili kompletnú vizuálnu identitu a nový web. VIMATECH má ambíciu expandovať na európske trhy, a tak sme navrhli moderný, profesionálny dizajn s odtieňmi šedej, ktorý odráža ich spoľahlivosť a kvalitu.  Symbol v logu v tvare písmena "V" reprezentuje názov firmy aj ich pevnosť a precíznosť. Našou prioritou bolo vytvoriť vizuálne príťažlivý a užívateľsky prívetivý web, ktorý pomôže VIMATECH úspešne osloviť nové trhy a zákazníkov.

Web dizajn a development

Pre klienta sme vytvorili nielen esteticky príjemný, ale aj funkčný a responzívny webový dizajn, ktorý presne odráža potreby. Navrhli sme a implementovali moderné a inovatívne prvky, ktoré spájajú tradičné hodnoty s aktuálnymi trendmi v online prezentácii. Vďaka našim kreatívnym riešeniam poskytuje web nielen všeobecný prehľad o ponúkaných službáchslužbách, ale aj príjemné a intuitívne používateľské prostredie.

Potrebujete aj vy pomoc s brandingom či webovým riešením? Radi vám pomôžeme vytvoriť silné a jedinečné riešenie, ktoré pomôže vášmu podnikaniu. Kontaktujte nás.